czwartek, 8 maja 2014

40. Snail Nutrition BB Cream - review

Witajcie!
Ostatnio sporo nam się nazbierało recenzji, ale myślę, że niedługo powinno się to zmienić i wrócimy z jakimś dłuższym postem.
Jakiś czas temu złożyłyśmy zamówienie w Cosmetic Love i jak zwykle się nie zawiodłyśmy c:

Hello everyone!
We have a lot of reviews recently, but don't worry we will be back shortly with something special.
Some time ago we've ordered some cosmetics in Cosmetic Love

Wybrałam krem BB od Skin79. To chyba moja ulubiona firma, jeśli o nie chodzi. Wcześniej zazwyczaj kupowałam Skin 79 Lovely Girl, jednak tym razem mój ulubiony krem zniknął ze sklepu, a kremy wystawione na innych aukcjach były zdecydowanie za drogie. Tak więc tym razem zaopatrzyłam się w Snail Nutrition BB Cream!

This time I've ordered bb cream from Skin79. I think it's my favourite brand of bb creams, before i used Skin 79 Lovely Girl but my cream disappeard from this store and was really expensive in another one. So this time I got Snail Nutrition BB Cream!


Różni się on delikatnie odcieniem od LG, ale ten chyba pasuje mi nawet bardziej.
Ma chłodniejszy odcień, wpadający w różowy. Świetnie kryje, nawet moje pandy pod oczami po nieprzespanej nocy (co czasem graniczy z cudem).

It's a little different from my last cream, but I think it suits me better.
It has more cold color. It mates very well even my dark circles under my eyes.

krem u mnie na półce~

Gdy użyłam go po raz któryś nawet zauważyłam różnicę, moja skóra była delikatniejsza. Najprawdopodobniej wszystko dzięki dodatkowi kremu ze śluzu ślimaka. Nie używałam wcześniej takiego, więc byłam mile zaskoczona♥
Ma mega przyjemny zapach, naprawdę zakochałam się w nim. Czasem mam ochotę po prostu sobie troszkę wylać na rękę i go wąchać, bo jest tak przyjemny!
Hipotetycznie jest wybielający, ale nie wiem czy da się być jeszcze bledszym niż ja + ma filtr UV 45. Pisze również, że zapobiega zmarszczkom, ale jak to działa, to przekonam się dopiero w przyszłości.

After some time I noticed that my skin got nicer. Probably it's beacuse of snail cream added there. And I loved the smell of this cream! It's lovely, sometimes I just want to applay some on my hand and smell it.
It says it can get whitening effect but I don't think you can be more pale then me + it has UV 45 filter. It's also wrinkle improvement.

Są cztery warianty tej linii, Hot Pink, Gold Super Plus, mój-Snail Nutrition oraz Vital BB Cream. Każdy ma trochę inne działanie. Ale myślę, że każdy znalazłby jakiś odpowiedni dla siebie.

You can get 4 diffrent cream from this line, Hot Pink, Gold Super Plus, mine and Vital BB Cream. So everyone can get something for themselves.

Do kremów dostałyśmy kilka próbek, z których wybrałam Volcanic Clay.

We've got some samples from store, so I choosed this one- Volcanic Clay
Wygląda naprawdę ciekawie, ale niestety nie miałam jeszcze okazji go użyć.
Są to plasterki oczyszczające pory.
Mam nadzieję, że za jakiś czas będę miała okazję napisać kilka słów również o tym.

It looks really interesting but I didn't got the chance to use it.
Those are slices cleaning pores so I hope I can write a few words about them.

3 komentarze: