wtorek, 25 czerwca 2013

7. Free Hugs Day

Chciałyśmy się uwolnić od upału, więc nasze życzenie zostało spełnione. Zaczyna się robić zimno i deszczowo, co jednak nie powstrzymało nas od uczestniczenia w Dniu Przytulania c:


Wszystko zaczęło się od ul. Stawowej w Katowicach, a niedługo potem przerodziło się w sporą pielgrzymkę po Katowicach. Ludzi było sporo, tak samo jak chętnych do przytulenia. Na miejscu były również Dziennik Zachodni (wypatrujcie naszych zdjęć!) oraz radio. Impreza była naprawdę sympatyczna, a my poznałyśmy wielu ciekawych ludzi. Zakończyło się spacerem pod Silesia City Center i czasem spędzonym wspólnie na marudzeniu na bolące nogi czy komary.


Zorganizowanie Dnia Przytulania to był naprawdę świetny pomysł. Impreza pozwoliła zbliżyć do siebie obcych ludzi, a w końcu okazywanie ciepłych uczuć nieznajomym to w Polsce rzadkość. Wprawdzie większość uczestników dzieliła z nami zainteresowanie Azją, dzięki czemu dobrze się dogadywaliśmy, ale były też osoby niezwiązane z tym tematem (łącznie z organizatorami). Dlatego właśnie tak bardzo lubimy ten fandom - jest ciepły i otwarty na innych.


A Wy? Przytulaliście się wczoraj? Jeśli jeszcze się nie wybraliście na taką imprezę, to zachęcamy c:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz