środa, 6 listopada 2013

23. Shironuri makeup tutorial

Witajcie kochani~ Dzisiaj powracamy do tematu Shironuri (podstawą w makijażu shironuri jest biała twarz) o samym stylu możecie przeczytać w starszym poście link.

Hello everyone~ Today i want to talk about shionuri again. (Japanese style, white face is the most important)

Teraz przejdziemy do konkretów.
Aby otrzymać efekt idealnie białej twarzy potrzebujemy farby do twarzy, którą możemy dostać w każdym sklepie plastycznym lub zamówić przez internet - koszt to od 10zł wzwyż. Używam do tego jeszcze białego pudru, aby ładniej wyglądało możemy taki zakupić w sklepie Claire's w cenie ok. 20zł.
Podstawę już mamy. Czyli teraz zaczyna się część w której pokazujemy swoją inwencję twórczą ^o^. Tutaj przydatne są różnokolorowe cienie do twarzy, kredki do oczu i tym podobne, To teraz działamy~!
Poniżej przedstawiam wam w jaki sposób ja wykonuję swój makijaż na shironuri :3

To achive the effect we want we need white face paint *you can buy it in every art shop* and white powder(I found white powder in Claire's shop)~!
It's our base so now, let's be creative and show our imagination on your face. You need some eye shadows, eye pencils etc. now you can play with your makeup. Below you can see my video of shironuri makeup tutorial.:3


Myślę, że niezbędnym dopełnieniem tego makijażu są soczewki i jakaś peruka pasująca do naszej stylizacji. Wydaję mi się, że bez tego nie wyglądałoby to tak efektownie ^.^

I think the circle lenses and wigs are necessary. As without it, it won't look soo good ^.^


4 komentarze:

 1. o mega <3
  wspaniały efekt :)
  boski blog buziaki ^^
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd zainteresowanie Min Ho? To przyszło jakieś dwa lata temu, gdy obejrzałam z nim dramę "BOF". To był taki przełom,ze zaczęłam bardziej się nim interesować. Jednak nie było żadnego fajnego polskiego źródła z którego mogłabym sie o nim dowiadywać. Potem były dramy "City Hunter" i "Faith" i właśnie po "Faith" wzięło mnie totalnie na niego i tak już zostało. Min Ho jest dla mnie naprawdę wspaniałym aktorem, który musiał zrezygnować ze swoich marzeń(chciał być piłkarzem). Cenię go za wytrwałość i za to,że w każdą rolę wkłada całe swoje serce by zagrać jak najlepiej. Dla niektórych jest to nie do zrozumienia, ten fenomen,ale dla mnie to nie ma znaczenia. Min Ho był i bedzie dla mnie najlepszy <3 :)

  OdpowiedzUsuń